SHKËLQEN ME VESHJEN/ Alessandra Ambrosio duket MAHNITËSE me jumpsuitin akuamarin – AlpeGossip
SHKËLQEN ME VESHJEN/ Alessandra Ambrosio duket MAHNITËSE me jumpsuitin akuamarin

SHKËLQEN ME VESHJEN/ Alessandra Ambrosio duket MAHNITËSE me jumpsuitin akuamarin

Alessandra Ambrosio është shfaqur e mrekullueshme gjatë një eventi të mbushur me yje në Los Angeles këtë javë. Supermodelja 40 vjeçare, e cila mori famë ndërkombëtare si një Engjëll i Victoria’s Secret, ishte e ftuar në një festë të Revolve.

E veshur me një jumpsuit akuamarin, ajo është shfaqur mahnitëse teksa tregonte dekoltenë e saj. ‘Ale’, siç njihet me dashuri nga ndjekësit e saj, tregoi belin e saj të hollë, shtrënguar me një rrip ndriçues rreth veshjes.

foto galeri foto galeri

Ylli bombastik i lindur në Brazil, kishte bërë një make-up të lehtë dhe i ka mbajtur flokët e saj të errët të bien lirshëm mbi supet e saj.