''ZEMRA QË THYHET NUK NGJITET MË''/ Këngëtari shqiptar flet i zhgënjyer - AlpeGossip
”ZEMRA QË THYHET NUK NGJITET MË”/ Këngëtari shqiptar flet i zhgënjyer

”ZEMRA QË THYHET NUK NGJITET MË”/ Këngëtari shqiptar flet i zhgënjyer

Mbrëmjen e 1 Janarit është zhvilluar një puntatë maratonë e emisionit shumë të ndjekur nga publiku “Shiko kush luan”. Të ftuar ishin plot 30 VIPA, të cilat mes lojrave dhe të qeshurave, kanë zbuluar dhe të reja nga jeta e tyre personale. Një ndër to ishte dhe këngëtari Shkumbin Ismaili, baladat e të cilit na kanë shoqëruar prej vitesh.

I pyetur për jetën sentimentale, Shkumbini ka deklaruar në studio ‘Zemra që thyhet nuk ngjitet më’ duke lënë të kuptohet se është zhgënjyer shumë në dashuri. Ndoshta ky zhgënjim është burimi i baladave të tij.