MOS I HUMBISNI/ Kartolinat më të bukura në Instagram nga VIP-at – AlpeGossip
MOS I HUMBISNI/ Kartolinat më të bukura në Instagram nga VIP-at

MOS I HUMBISNI/ Kartolinat më të bukura në Instagram nga VIP-at

Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja, Anila, së bashku me fëmijët Ana dhe Jon, ky i fundit i shoqëruar nga e fejuara, Merlin

Sidrit Bejleri me familjen

Aulona Musta me bashkëshortin dhe vajzën, Amarën

Familja e Armand Pezës dhe Marçela Latit

Dojna Mema me të ëmën dhe motrën

Famila e madhe e Julka Gramos

Gjiko, Elita dhe Zëri

Familja e Lyrical Son

Ledri Vula me gjyshin dhe të atin

Familja e Eva Muratit

Gaz Paja me bashkëshorten, Irën, dhe djalin, Dardin

Besi, Xhensila dhe vogëlushja Ajka

Florian Agalliu me bashkëshorten dhe vajzën

Visjan Ukcenaj me bashkëshorten dhe djalin

Florjan Binaj me bashkëshorten, Sabinën, dhe fëmijët, Krena dhe Glauk