“KUR E HUMBE VIRGJËRINË?” Noizy i përgjigjet troç Mozzik-ut (FOTOT) – AlpeGossip
“KUR E HUMBE VIRGJËRINË?” Noizy i përgjigjet troç Mozzik-ut (FOTOT)

“KUR E HUMBE VIRGJËRINË?” Noizy i përgjigjet troç Mozzik-ut (FOTOT)

Noizy dhe Mozzik kanë publikuar mbrëmjen e djeshme bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Bonjour Madame”

Pak orë para publikimit Dyshja kanë bërë një video live në Instagram, ku kanë ndarë me ndjekësit detaje nga prapaskenat e klipit, por edhe nga jeta personale.

“Sa vjeç ishe kur humbe virgjërinë?”, e ka pyetur Mozzik.

“Isha 14 vjeç”, i është përgjigjur Noizy duke qeshur.

Burime: “Prive”