“JETA FILLON PAS KAFESË”/ Hygerta Sako poston FOTON “hot” nga ballkoni i hotelit – AlpeGossip
“JETA FILLON PAS KAFESË”/ Hygerta Sako poston FOTON “hot” nga ballkoni i hotelit

“JETA FILLON PAS KAFESË”/ Hygerta Sako poston FOTON “hot” nga ballkoni i hotelit

Gazetarja e njohur Hygerta Sako, është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ish-miss Shqipëria, tashmë nënë, është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga ballkoni i një hoteli, ku duket ulur në karrige, e mbuluar vetëm me një peshqir të bardhë. Sapo ka dalë nga dushi dhe në tavolinë e pret një mëngjes i shijshëm.

“Jeta fillon pas kafes”, shkruan ajo krahas fotos së nxehtë.

View this post on Instagram

Life begins after coffee @fafa_resorts 🦋

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on