"MBRËMJE TË VONA, MËNGJESE TË HERSHME"/Tayna rrëfen se sakrificat që bën për suksesin... (FOTO) - AlpeGossip
“MBRËMJE TË VONA, MËNGJESE TË HERSHME”/Tayna rrëfen se sakrificat që bën për suksesin… (FOTO)

“MBRËMJE TË VONA, MËNGJESE TË HERSHME”/Tayna rrëfen se sakrificat që bën për suksesin… (FOTO)

Me vetëm dy këngë të realizuara, Tayna ka arritur të jetë njëra ndër reperet më të pëlqyera në Shqipëri e më gjerë. Ajo po kalon një verë të mbushur me koncerte të shumta. Por për gjithë këtë sukses, tegon se i është dashur dhe i duhet të sakrifikojë shumë gjëra. Disa prej tyre i ka listuar në këtë postim të bërë në Instastorie.

-mbrëmje të vona, mëngjese herët

– shumë bashkëpunëtorë, shumë pak miq

– Do të keqkuptohesh

– Do të jesh single deri kur të jesh me fat për të gjetur dikë që do ta kuptjë mënyrën tënde të jetesës

– Njerëzit do të duan të arrish, por kurrë më shumë se ata

Dhe për këto arsye, duhet të bësh shumë gjëra vetëm’, shkruan Tayna.