Rina e ka një përgjigje për të gjithë ata që e kanë akuzuar për ndërhyrje estetike: Jam ajo vajza që ha dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Rina e ka një përgjigje për të gjithë ata që e kanë akuzuar për ndërhyrje estetike: Jam ajo vajza që ha dhe… (FOTO)

Rina e ka një përgjigje për të gjithë ata që e kanë akuzuar për ndërhyrje estetike: Jam ajo vajza që ha dhe… (FOTO)

Prej kohësh ajo është bërë pjesë e labelit On Records. Rina është reperja e labelit e cila ka bërë jo pak zhurmë në muzikë. Aktivitetit i saj muzkor shoqërohet edhe me rivalitetin që ka me reperen tjetër, Tayna. Madje kjo e fundit jo pak herë e ka thumbuar Rinën duke i konsideruar format e saj, jo natyrale por si rezultat i ndërhyrjeve estetike. Rina shpesh e ka mohuar të ketë bërë ndërhyrje dhe të njëjtën gjë bën edhe me foton e postuara së fundmi. E veshur me rroba banjo, ajo shkruan: Për të gjithë trupat natyralë, dhe po. Unë jam ajo vajza që ha dhe nuk shtoj në peshë’.