VIDEO/ Kjo vajzë e vogël i bën pyetjen e sikletshme Arminës: Sa çuna ke puthur? – AlpeGossip
VIDEO/ Kjo vajzë e vogël i bën pyetjen e sikletshme Arminës: Sa çuna ke puthur?

VIDEO/ Kjo vajzë e vogël i bën pyetjen e sikletshme Arminës: Sa çuna ke puthur?

Armina, e ftuar në programin “Në Kurthin e Piter Panit” ra në kurth ashtu si gjithë të ftuarit. Një ndër pyetjet e sikletshme ia bëri Ema.

Ajo ka gjetur një mënyrë për të mos gënjyer, por sigurisht edhe pa u pëgjigjur direkt. I tha që kemi puthur dhe në faqe e si numërojmë dot.