Melania Trump me veshje 4000 dollarë dhe me taka duke mbjellë pemë – AlpeGossip
Melania Trump me veshje 4000 dollarë dhe me taka duke mbjellë pemë

Melania Trump me veshje 4000 dollarë dhe me taka duke mbjellë pemë

Melania Trump ishte shumë e zënë dje pasi mori pjesë në ceremoninë e mbjelljes së pemëve në kopshtet e Shtëpisë së Bardhë.

Dhe look-u i Zonjës së Parë së SHBA është bërë viral në internet.

Zj. Trump u shfaq duke mbjellë pemë më veshje me vlerë 4000 dollarë dhe me taka të larta.

Kjo gjë ka nxitur reagime në rrjetet sociale, ku njerëzit kanë ngirtur pyetjen nëse Melanie ka ngatërruar kopshtet me pasarelat.

48-vjeçarja me një lopatë në dorë mbolli pemën Eisenhower Oak në kopsht.