NUK E PRISNIM! Një i panjohur i propozon Greta Koçit “LIVE” për martesë, asaj i ikën truri dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM! Një i panjohur i propozon Greta Koçit “LIVE” për martesë, asaj i ikën truri dhe… (VIDEO)

NUK E PRISNIM! Një i panjohur i propozon Greta Koçit “LIVE” për martesë, asaj i ikën truri dhe… (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është bërë protagoniste e një ndodhi interesante gjatë transmetimit të një emisioni të njohur dhe shumë të ndjekur në Kosovë.

Bëhet fjalë për emisionin “n’Kosovë Show”, i cili në puntatët e parë të sezonit të ri. Mes të ftuarve të shumtë ishte pikërisht edhe këngëtarja shqiptare Greta Koçi.

Greta me muzikën e saj ajo ndezi atmosferën. Ndërkohë ajo u befasua kur një person i paftuar në emision i propozoi martesë.

Reagimi i saj ishte shumë i ashpër. Por kjo nuk është  e gjitha, pasi për më shumë mund t’i shikoni në këtë video pas minutës 1:23:50.