DO TË HABITENI/ Bora Zemani zbulon talentin e saj të rrallë në muzikë (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË HABITENI/ Bora Zemani zbulon talentin e saj të rrallë në muzikë (VIDEO)

DO TË HABITENI/ Bora Zemani zbulon talentin e saj të rrallë në muzikë (VIDEO)

Bora Zemani është një nga moderatoret sportive me të lakuara në media.
Pas ndarjes nga parteri i saj Vin Veli, ajo i është dedikuar moderimit dhe djalit me kohë të plotë.

Por sot moderatorja sexy ka ndarë me ndjekësit e saj një moment mjaft të veçantë. Bora është gjithashtu mjaft e talentuar në muzikë.

Bora ju kërkon mendim ndjekësve të saj se cilën nga këngët këndon më bukur, por

Është vështirë të zgjedhësh mes të dyjave. Nga reagimet fansat kanë mbetur të mrekulluar nga zëri i moderatores.

1 or 2 ? 🤷🏻‍♀️🎤🎶

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on