”FLORI MUMAJESI ËSHTË SHUMË MENDJEMADH”/ Moderatorja shqiptare i habit të gjithë – AlpeGossip
”FLORI MUMAJESI ËSHTË SHUMË MENDJEMADH”/ Moderatorja shqiptare i habit të gjithë

”FLORI MUMAJESI ËSHTË SHUMË MENDJEMADH”/ Moderatorja shqiptare i habit të gjithë

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, ku u bë pjesë e një loje në të cilën duhet të kërcente e t’i përgjigjej pyetjeve.

Një prej pyetjeve që iu drejtua Bleronës ishte: “Cili nga personazhet e njohur shqiptar është shumë mendjemadh?”. Blerona nuk ngurroi të përgjigjej dhe tha emrin e Flori Mumajesit.

E pyetur se cili është personazhi më i thjeshtë që ka njohur, Blerona u shpreh se është Meda.

Ndërsa personazhi më i lirshëm dhe pa komplekse që Blerona ka intervistuar ka qenë Robert Berisha.