Rihanna, shkaku që motrat Vjollca kritikojnë njëra-tjetrën? (FOTO) – AlpeGossip
Rihanna, shkaku që motrat Vjollca kritikojnë njëra-tjetrën? (FOTO)

Rihanna, shkaku që motrat Vjollca kritikojnë njëra-tjetrën? (FOTO)

Marina dhe Luana e kanë treguar me kohë që kanë një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën.

Motrat ia lejojnë vetes edhe ndonjë batutë të tepruar në publik. Këtë kanë bërë edhe në foton e publikuar së fundmi nga Rihanna. Krah saj dallon bisedën e Luanës dhe Marinës. Luyana është ajo që e ka nisur ‘lojën’ me komentin që i drejtohet Marinës: Të pëlqen ë?

‘Sexy si puna jote’, ia kthen marina me ironi. Komenti i së motrës si duket nuk i ka pëlqyer Luanës e cila nuk e kursen ofendimin i cili sërish mbetet në kuadrin e shakasë. Ama Rihanna qenka mjaft frymëzuese për motrat. /intv.al/ 

31961505_10213829057313925_6520939577253822464_n.jpg

 

31952627_10213829057193922_6772417377087782912_n.jpg