ME QESEN PLOT ME LEKË/ Gjiko bën reagimin epik pas sharjeve të Dj Blunt: E falenderoj… (FOTO) – AlpeGossip
ME QESEN PLOT ME LEKË/ Gjiko bën reagimin epik pas sharjeve të Dj Blunt: E falenderoj… (FOTO)

ME QESEN PLOT ME LEKË/ Gjiko bën reagimin epik pas sharjeve të Dj Blunt: E falenderoj… (FOTO)

Pak më parë reperi i njohur Dj Blunt nëpërmjet disa videove të postuar në isntastoryn e tij sulmoi keq për të disatën herë reperin Gjiko, duke rihapur në këtë mënyrë përsëri sherrin e famshëm mes tyre që ka disa muaj që ka filluar.

Në postimet që ai bëri në profilin e tij, publikoi një foto të vjetër të Gjikos, i cili qëndronte si një fans mbrapa Blunt dhe në të kishte shkruar: “Mos harro prej nga vjen ti p*ssy”,-duke vijuar më pas me publikimin e disa videove ku në njërën prej tyre me një maskë në fytyrë u shpreh:”Shaolin shurrën po ma pin, Gjiko nuk po don po Blunti po ja shtrinë”.

Mirëpo nuk vonoi shumë dhe reperi i njohur Gjiko i ka kthyer një përgjigje për disset që i bëri.

Ai në fillim ka publikuar një foto ku në duar mban një qese me lekë dhe përmbi të ka shkruar: “E falenderoj Dj Blunt për marketingun që po ma bon”.

Por Gjiko nuk është ndalur me aq, ashtu sikurse Blunt edhe ai ka bërë një sërë postimesh kundër reperit. Më pas ai ka postuar një video të ripunuar që u transmetua në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku Dj Blunt dëgjohet duke thënë fjalë të mira për të.

‘Të dua bre”, ka shkruar ai mbi videon duke e shoqëruar atë me një zemër dhe një emoji që qesh.

Ndër të tjera ai ka bërë edhe disa postime me ofendime të rënda kundër Blunt duke e cilësuar atë një kurvë plak që duhet të shkojë të marr pensionin.