SIPAS REPERIT TË NJOHUR/ Ja kush është këngëtari shqiptar që duhet ta lërë muzikën (VIDEO) – AlpeGossip
SIPAS REPERIT TË NJOHUR/ Ja kush është këngëtari shqiptar që duhet ta lërë muzikën (VIDEO)

SIPAS REPERIT TË NJOHUR/ Ja kush është këngëtari shqiptar që duhet ta lërë muzikën (VIDEO)

I ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, reperi i njohur shqiptar S4MM, ka qenë protagonist i lojës me paint ball.

Përballë plot kolegëve të tij reperë, atij i janë parashtruar disa pyetje e reperit i është dashur ta zgjedh secilin, duke e gjuajtur me armë.

Dhe kur iu bë pyetja se cili reper duhet ta lërë muzikën, S4MM pa mëdyshje ka qëlluar disa herë mbi fotografinë e rivalit të tij Feros.

Kur u pyet se cili është reperi më i mirë, ai kërkoi nga që ta qëllonte vet atë!