A PËRDORIN LËNDË NARKOTIKE GJATË NETËVE LIVE? Këngëtaret i bëjnë “diss” kolegeve të tyre (VIDEO) – AlpeGossip
A PËRDORIN LËNDË NARKOTIKE GJATË NETËVE LIVE? Këngëtaret i bëjnë “diss” kolegeve të tyre (VIDEO)

A PËRDORIN LËNDË NARKOTIKE GJATË NETËVE LIVE? Këngëtaret i bëjnë “diss” kolegeve të tyre (VIDEO)

E premtja në emisionin ‘Trokit’ sjell gjithmonë dinamikë në studio për shkak edhe të personazheve të ftuar. Moderatori Ermal Peçi mirëpriti dy këngëtare që prej vitesh këndojnë në skenat e muzikës Live në Tiranë. Xheisara dhe Marjona Metohu treguan se emocionet e mbremjeve muzikore të Tiranës që nuk fle janë të medha, duke u përpjekur që edhe pse duke punuar, të argëtojnë publikun që i ndjek nga afër.

Por ku e gjejnë ato energjinë e orëvë të tëra? Ermali i ngacmon duke i thënë se ka zëra që thonë se për këtë gjë përdoren edhe lëndë narkotike teksa si Xheisara ashtu edhe Marjona Metohu e mohojnë kategorikisht. Po si ndihen ato përballë suksesit të këngëtareve që kanë miliona klikime?

Pse ato këndojnë LIVE dhe nuk sillen si disa këngëtare të tjera? Xheisara nuk mendohet gjatë dhe i fton në duel këto këngëtare. Madje në lojën ‘Kapi sekondat’ jo edhe i përmend! Një ‘diss’ live për to! Çfarë? Zbuloni më shumë në videon e mëposhtme!