Çfarë bën Oriola Marashi në orën 3:00 pas mesnate? E zbuloni këtu me…(FOTO) – AlpeGossip
Çfarë bën Oriola Marashi në orën 3:00 pas mesnate? E zbuloni këtu me…(FOTO)

Çfarë bën Oriola Marashi në orën 3:00 pas mesnate? E zbuloni këtu me…(FOTO)

Foto plot pasion, forma të admirueshme dhe shumë fansa që e adhurojnë në rrjetet sociale.

Këto janë disa nga përkufizimet që i rinë për shtat figurës seksi të modeles Oriola Marashi.

Së fundmi modelja me postimet në Insta na ka treguar se ndodhet në Itali dhe përsëri i ka treguar fansave disa nga super pozat e rradhës.

Mesa duket Oriola është aq shumë e fiksuar pas photoshoting sa ora për të është thjesht çështje numrash.

“Kur linjat e tua të nxehta shkëlqejnë edhe pas orës 3 pas mesnate”, shkruan modelja teksa shfaqet në një pozë të nxehtë.