Noizy i bën rivalët për “ujë të ftohtë”! Tregon sesi i ka “malet me…”(FOTO) – AlpeGossip
Noizy i bën rivalët për “ujë të ftohtë”! Tregon sesi i ka “malet me…”(FOTO)

Noizy i bën rivalët për “ujë të ftohtë”! Tregon sesi i ka “malet me…”(FOTO)

Në botën muzikore shpesh kemi parë yjet e showbizz-it të kenë përballje mes tyre dhe kjo edhe më shumë kur flasim për botën e repit.

Duke marrë parasysh se është një nga zhanret më agresive të muzikës ashtu siç e kemi parë artistët shfaqen me automjete të shtrenjta, me aksesorë luksi që kushtojnë mijëra euro dhe çdo gjë pak a shumë përmblidhet në një fjalë kyçe, “paratë”.

Të gjithë mundohen të tregojnë se janë më lart se të tjerët po si Noizy vështirë se ka dalë ndonjë reper shqiptar deri më tani.

Së fundmi në Insta teksa shfaqet nga automjeti i tij luksoz para Noizyt duke një “mal me para” dhe komenti që i ka lënë fotos është goxha thumbues për kundërshtarët.

“Është thjesht sa për video”, shkruan reperi si mbishkrim në postimin e tij.