SUPER NË FORMË/ Floriana Garo heq të gjitha kilogramët pas lindjes, ja si duket (FOTO) – AlpeGossip
SUPER NË FORMË/ Floriana Garo heq të gjitha kilogramët pas lindjes, ja si duket (FOTO)

SUPER NË FORMË/ Floriana Garo heq të gjitha kilogramët pas lindjes, ja si duket (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj.
Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian.

Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja. Një nga vajzat më të bukura shqiptare është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj.