"JAM NJË NGA FEMRAT MË TË BUKURA NË BOTË"/ Kejvina Kthjella e thotë publikisht (FOTO) - AlpeGossip
“JAM NJË NGA FEMRAT MË TË BUKURA NË BOTË”/ Kejvina Kthjella e thotë publikisht (FOTO)

“JAM NJË NGA FEMRAT MË TË BUKURA NË BOTË”/ Kejvina Kthjella e thotë publikisht (FOTO)

Kejvina Kthella është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila që pasi u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin” ka qënë mjaft e komentuar nëpër rrjete sociale.

Ajo shpesh është konsideruar si një nga vajzat më të bukura të modelingut në Shqipëri, por Kejvina me modesti pranon se është dhe një nga femrat më të bukura në botë.

Në foton  e fundit të postuar në Instagram ku duket mjaft sensuale, modelja ka vendosur mbishkrimin: “E di kush jam. Nuk jam perfekte.Nuk jam femra më e bukur në botë, por jam një nga ato”.