RIKTHIM NË KOHË/ Liberta Spahiu publikon foton e vjetër dhe tregon si dukej 19 vite më parë – AlpeGossip
RIKTHIM NË KOHË/ Liberta Spahiu publikon foton e vjetër dhe tregon si dukej 19 vite më parë

RIKTHIM NË KOHË/ Liberta Spahiu publikon foton e vjetër dhe tregon si dukej 19 vite më parë

Moderatorja kosovare, Liberta Spahiu prej shumë kohësh përflitet për një lidhje me këngëtarin e njohur Flori Mumajesi, megjithëse asnjëri prej tyre s’e ka pranuar publikisht.

Së fundmi Liberta është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto të vjetër me të cilën tregon se vitet janë thjesht numra për të pasi ajo s’ka ndryshuar shumë.

Kjo foto e saj është realizuar 19 vite me parë  dhe në të moderatorja shfaqet mjaft e ëmbël dhe po me të njëjtin sharm që ka edhe sot.

Capture-25.png