“E VETMJA…”/ Fero i bën namin me gjithë ato fotografi, Arbenita zgjedh më joshësen – AlpeGossip
“E VETMJA…”/ Fero i bën namin me gjithë ato fotografi, Arbenita zgjedh më joshësen

“E VETMJA…”/ Fero i bën namin me gjithë ato fotografi, Arbenita zgjedh më joshësen

Arbenita ka pozuar për të dashurin e saj vetëm në të brendshme dhe në një xhaketë denim.

Mirëpo, megjithëse modele, Arbenita e ka pasur problem të zgjedhë një fotografi që ia ka vlejtë të postohet.

Ajo shpesh është ankuar se Fero nuk po i bën foto mjaft të mira asaj, pasi nuk është fotograf i zoti.

“Prej 272661 fotove që m’i ka bërë i dashuri im, kjo është e vetmja e duhura“, ka shkruar modelja.

Megjithatë, kjo foto që ajo ka zgjedhur të postojë duket mjaft si e realizuar nga një fotograf profesionist.