Kur fansat “të frymëzojnë”! Anxhelina Hadergjonaj ja tregon të gjithëve: Ata më quajnë… (FOTO) – AlpeGossip
Kur fansat “të frymëzojnë”! Anxhelina Hadergjonaj ja tregon të gjithëve: Ata më quajnë… (FOTO)

Kur fansat “të frymëzojnë”! Anxhelina Hadergjonaj ja tregon të gjithëve: Ata më quajnë… (FOTO)

Anxhelina është një ndër vajzat më të ndjekura në Instagram. Emri i saj vazhdon përmendet në media dhe jo për ndonjë projekt të ri muzikor. Anxhelina vazhdon të mbajë kontakt me ndjekësit nëpërmjet rrjeteve sociale. Së fundmi bukuroshja shqiptare është shfaqur shumë provokuese në rrjete sociale.

Nga disa postime në story në Instagram një fans i saji i bëri një koment që mesa duket i ka pëlqyer këngëtares aq sa e ka postuar sërish dhe i ka kthyer koment.

Në imazhin e publikuar nga Anxhelina, ai shkruan: “Nona brekve je”.

Këngëtarja jo vetëm që i ka pëlqyer ky koment, por duket sikur është frymëzuar nga fansi aq sa të përshkruaj foton e saj të re me atë koment.

“Ata më quajnë nona e brekve” – shkruan Anxhelina në postimin e fundit./AlpeNews.al/