DITËLINDJET E 18 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Pep Guardiola tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 18 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Pep Guardiola tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 18 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Pep Guardiola tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 18 janar 2019:Përpara jush është një vit që do të keni shpresa të veçanta për dashurinë ose jetën familjare. Shumë ngjarje dhe njerëz do të mbështesin suksesin tuaj.

 

 

 

Ju do të keni shansin tuaj për të arritur një nivel më të lartë në karrierën tuaj ose për të arritur një rezultat të favorshëm në angazhimet tuaja.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

 

Pep Guardiola, 47 (Trajnier)

Jason Segel, 38 (Aktor)

Kristen Ledlow, 30 (Gazetare sportive)

Sarah Gilman, 22 (Aktore)

Robert Green (Futbollist)