I PUBLIKUAN VIDEON QË I RA TË FIKËT/ Reagon Top Channel, pas “shpërthimit” të Fifit – AlpeGossip
I PUBLIKUAN VIDEON QË I RA TË FIKËT/ Reagon Top Channel, pas “shpërthimit” të Fifit

I PUBLIKUAN VIDEON QË I RA TË FIKËT/ Reagon Top Channel, pas “shpërthimit” të Fifit

Fifi reagoi e revoltuar ndaj Top Channel pasi në promon e “Big Brother VIP 2” shfaqej momenti kur këngëtares i ra të fikët në transmetimin live.

I publikuan videon kur i ra të fikët dhe Fifi shpërtheu

“Faleminderit shumë Top Channel! Shumë faleminderit për cdo gje. Faleminderit që po ma shkatërroni jetën dhe po keni qejf me vazhdu me ma shkatërru jetën. Faleminderit që nuk po ma lini të harrojë një skenë shumë të rëndë për mua dhe familjen time”, u shpreh mes të tjerash Fifi.(Lexo këtu)

I publikuan videon kur i ra të fikët dhe Fifi shpërtheu

“Top Channel” i është përgjigjur deklaratës së saj duke fshirë nga faqja zyrtare videon e lartpërmendur, ku njoftohej se së shpejti do të fillojë “Big Brother VIP 2”.

I publikuan videon kur i ra të fikët dhe Fifi shpërtheu

I publikuan videon kur i ra të fikët dhe Fifi shpërtheu