BEFASON MODERATORI SHQIPTAR: Kam të dashur por nuk kemi bërë gjë akoma sepse…(FOTO) – AlpeGossip
BEFASON MODERATORI SHQIPTAR: Kam të dashur por nuk kemi bërë gjë akoma sepse…(FOTO)

BEFASON MODERATORI SHQIPTAR: Kam të dashur por nuk kemi bërë gjë akoma sepse…(FOTO)

Moderatori i njohur i spektaklit “Dancing with the Stars” është bërë i njohur që në daljen e tij të parë në televizion dhe ka tërhequr vëmendjen me deklaratat e drejtpërdrejta që bënë herë pas here.

Bëhet fjalë për Rudi Hizmon, i cili së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Rreze Dite’ në Reprt Tv ku ka folur për jetën e tij personale , por ka sqaruar edhe deklaratën e dhënë pak kohë më parë, ku tha se nuk ishte i lidhur pasi vajzat nuk durojnë dot faktin që ai “e ka penisin të madh”.

Sot Rudi ka pranuar për herë të parë se është i lidhur me një vajzë, por ende nuk ka kryer marrëdhënie seksuale me të.

“Jam i lidhur, u lidha tani, ose më saktë jam rrugës për tu lidhur, po nuk kemi bërë gjë akoma se nuk e di ajo. “, ka treguar Rudi duke nënkuptuar që ajo ende nuk e di që ai ka penisin e madh.

Më pas ai përtej shakasë ka treguar se kjo ishte një batutë e tij, por njerëzit e kanë keqkuptuar dhe e kanë kritikuar kot.

“Njerëzit do kapen me çdo gjë që të thuash, se sigurisht që ishte batutë , edhe muhabeti që po bënim tani. Çfarë nuk durojnë (femrat), por sigurisht që çfarë nuk durojnë, ka shumë gjëra që nuk duron dot tek një mashkull përveç kësaj.”, përfundoi ai.