“PËRSHËNDETJE,MIRËMËNGJES!”/ Kida zgjohet gjysmë e zhveshur nga ky vend (FOTO) – AlpeGossip
“PËRSHËNDETJE,MIRËMËNGJES!”/ Kida zgjohet gjysmë e zhveshur nga ky vend (FOTO)

“PËRSHËNDETJE,MIRËMËNGJES!”/ Kida zgjohet gjysmë e zhveshur nga ky vend (FOTO)

Kida po vazhdon pushimet në shtetin turk.
Nga Stambolli, këngëtarja shqiptare i ka përshëndetur fansat e shumtë.Këtë e bëri me publikimin e disa fotove ku shihet gjysmë e zhveshur e sapo zgjuar nga gjumi.

”Përshëndetje, mirëmëngjes”, ka shkruar Kida pranë postimit.

Ajo sezonin e nxehtë të verës e ka kaluar me shumë angazhime, koncerte e mbrëmje të tjera të ndryshme muzikore.

Projekti i fundit është ‘Mas’ dhe tani ka arritur më shumë se 3 milion klikime në Youtube