KTHIM PAS NË KOHË/ Eni Çobani nuk ka ndryshuar aspak! (FOTO) – AlpeGossip
KTHIM PAS NË KOHË/ Eni Çobani nuk ka ndryshuar aspak! (FOTO)

KTHIM PAS NË KOHË/ Eni Çobani nuk ka ndryshuar aspak! (FOTO)

Disa orë më parë Eni Çobani, e njohur si ndërmjetëse e rubrikës ‘Shihemi në gjyq’ në “E diela shqiptare”, ka publikuar një foto me djalin e saj. Kjo shkrepje i përket shumë viteve më parë në kohën kur ai ishte akoma një foshnje.

Prandaj Eni ka zgjedhur të shkruajë një dedikim për të: “Me dritën e syve që m’i dha jetës një tjetër kuptim”.

Që nga ai moment e deri më sot pamja e Enit nuk ka ndryshuar dhe portreti i saj vazhdon të ruajë të njëjtin pozitivitet që ka pasur dikur.