Zbulohet “dieta” e Jennifer Lawrence: Mund të ha çdo gjë, por ushtrohem shumë – AlpeGossip
Zbulohet “dieta” e Jennifer Lawrence: Mund të ha çdo gjë, por ushtrohem shumë

Zbulohet “dieta” e Jennifer Lawrence: Mund të ha çdo gjë, por ushtrohem shumë

Jennifer Lawrence nuk e merr shumë seriozisht dietën.

Aktorja është e njohur për urinë e saj të madhe për të ngrënë dhe ha çdo gjë që dëshiron.

Por fituesja e çmimit Oskar zbuloi se e mban trupin në formë duke u ushtruar.

“Nuk më pëlqen kur njerëzit thonë u bëj vetëm këtë apo ha vetëm atë gjë,”-tha 28-vjeçarja për Vogue. “Sepse unë ha çdo gjë. Nuk jam shumë i rreptë me dietën time, nëse me hahet pica, unë ha pica. Por unë ushtrohem shumë sepse ka një mënyrë sesi unë dua ta shoh trupin tim, sesi më rrinë rrobat.  Për mua është më e lehtë të ushtrohem shumë në palestër sesa ti ndaloj vetes ushqimin.”

Aktorja punon me trajnerin e Red Sparrow, Kit Rich dhe ka një trup perfekt.