DADDY YANKEE NË TIRANË/ Pak para daljes në skenë të këngëtarit me famë botërore, njerëzit dalin nga… (VIDEO) – AlpeGossip
DADDY YANKEE NË TIRANË/ Pak para daljes në skenë të këngëtarit me famë botërore, njerëzit dalin nga… (VIDEO)

DADDY YANKEE NË TIRANË/ Pak para daljes në skenë të këngëtarit me famë botërore, njerëzit dalin nga… (VIDEO)

Kur kanë mbetur edhe pak minuta nga dalja e Daddy Yankee në skenën e sheshit “Skënderbej”
Koncerti startoi në orën 20:00, dhe si fillim u hap me performacën e Ledri Vualës dhe Encës. Më pas skena do të jetë vetëm për Daddy Yankee, nga ku pritet të çmendet Tirana.

Pak para momentit se të dalë Daddy Yankee, në shesh janë hapur “dyert” e radhëve të qëndrimit, ku janë bashkuar në një. AlpeNews.al ka siguruar një video nga Sheshi Skënderbej nga ku shikohen njerëzit që vrapojnë të gjejnë një vend sa më afër skenës./AlpeNews.al/