KËNGËTARJA THYEN TABUTË/ Albumi i ri vjen bashkë me prezervativë (FOTO) – AlpeGossip
KËNGËTARJA THYEN TABUTË/ Albumi i ri vjen bashkë me prezervativë (FOTO)

KËNGËTARJA THYEN TABUTË/ Albumi i ri vjen bashkë me prezervativë (FOTO)

Sapo ka publikuar një EP me gjashtë këngë, të cilën e ka titulluar “She Is Coming”, (Ajo po vjen).

 

Që nga titulli, që provokon duke qenë me dy kuptime, tek tekstet e këngëve ku s’ka censurë, duket se Miley ka vendosur të rikthejë personazhin rebel që e vuri në qendër të vëmendjes kur doli nudo tek klipi i këngës “Wrecking Ball”.

Por, ndërsa është e zakonshme që bashkë me një album të ri artistët të hedhin në treg edhe produkte në lidhje me të për fansat e çmendur, Miley ka vendosur që përveç bluzave dhe këtyre gjërave të zakonshme, të hedhë në treg edhe prezervativë me emrin e albumit pra, “She Is Coming” (Ajo po vjen) që bën kaq shumë sens.

Prezervativët kushtojnë 20 dollarë secili pasi, siç dihet, se çfarë titulli është i shkruar në letrën e paketimit është shumë e rëndësishme për mbrojtjen.

Ka edhe shumë produkte të tjera, si përshembull bluza ku shkruhet një prej vargjeve më shenjuese të albumit të ri, ajo në këngën “Cattitude” ku Miley thotë:

“”I LOVE MY P*SSY THAT MEANS I GOT CATTITUDE”.

Është përmbledhja e parë muzikore e Miley-t pas “Younger Now” në 2017-ën, që ishte një variant më romantik i saji, në kohën kur sapo ishte rikthyer me bashkëshortin e saj aktual, Liam Hemsworth.