PAS FEJESËS/ Katy Perry dhe Orlando Bloom janë gati të nisin një familje (FOTO) – AlpeGossip
PAS FEJESËS/ Katy Perry dhe Orlando Bloom janë gati të nisin një familje (FOTO)

PAS FEJESËS/ Katy Perry dhe Orlando Bloom janë gati të nisin një familje (FOTO)

Orlando Bloom i propozoi Katy Perry-t ditën e djeshme me një unazë që kushtonte pothuajse 5 milionë dollarë. Sipas raportimeve, të dy janë gati të shpenzojnë akoma më shumë para për të zgjeruar familjen e tyre. ‘People’ shkruan se Katy është duke menduar të ngadalësojë karrierën e saj, në mënyrë që të fillojë të mendojë seriozisht për të bërë fëmijë. Mesa duket, çifti është shumë i emocionuar për këtë hap kaq të rëndësishëm, kështu që prisni një lajm shtatzënie së shpejti. Kujtojmë që Orlando ka një djalë 8-vjeçar nga martesa e parë me modelen Miranda Kerr.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on