SHEMBULL PËR TU NDJEKUR/ Si e mëson Vesa Luma të birin të mos harrojë kurrë shqip (FOTO) – AlpeGossip
SHEMBULL PËR TU NDJEKUR/ Si e mëson Vesa Luma të birin të mos harrojë kurrë shqip (FOTO)

SHEMBULL PËR TU NDJEKUR/ Si e mëson Vesa Luma të birin të mos harrojë kurrë shqip (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Vesa Luma dhe Big Basta së bashku m djalin e tyre, Lian, prej kohësh janë zhvendosur në Zelandën e re. Familja ka krijuar një jetë të re atje dhe duken shumë të lumtur.

Vesa është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan momente nga përditshmëria e tyre dhe së fumdmi këngëtarja na ka bërë krenarë.

Në videot e fundit ajo shfaqet duke i bërë prova Lianit për t’i rikujtuar gjuhën shqipe.

“Prova për mos me harru shqipen e bukur! Tironsi i vogël”, shkruan vesa krah videove ku Lian dëgjohet duke folur shqip.