TENTOI TË BËNTE PERFORMANCË SEKSI/ Fansat kritikojnë këngëtaren (VIDEO) - AlpeGossip
TENTOI TË BËNTE PERFORMANCË SEKSI/ Fansat kritikojnë këngëtaren (VIDEO)

TENTOI TË BËNTE PERFORMANCË SEKSI/ Fansat kritikojnë këngëtaren (VIDEO)

Ajo doli në skenë për të performuar projektin e saj më të ri muzikor “Love Made Me Do It”, i cili doli në treg pak muaj pasi i dha fund lidhjes së dashurisë.

Cheryl ka thënë se nuk do ketë më takime me meshkuj dhe do i fokusohet karrierës, por fansat po e kritikojnë rreth mënyrës se si po përpiqet të marrë vëmendje.

35-vjeçarja u shfaq në skenë me një body të zezë dhe çizme të gjata kur në një moment lëpiu dorën.

“Jepi fund Cheryl, ti po turpëron veten”, thoshte një komentues.

“O zot sa turpëruese është për Cheryl kur pjesa më e madhe e veprimeve në atë spektakël duhet të bazohen në talent, jo në trup. Kjo është zhgënjyese për tu parë”, thuhej në një tjetër koment.