“DUHET TË MATENI MIRË”/ Si ta bëni tuajën makinën e dasmës mbretërore… – AlpeGossip
“DUHET TË MATENI MIRË”/ Si ta bëni tuajën makinën e dasmës mbretërore…

“DUHET TË MATENI MIRË”/ Si ta bëni tuajën makinën e dasmës mbretërore…

Makinën që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve në damsën mbretërore mund ta bëni edhe tuajën. Por duhet të mateni mirë pasi çmimi është marramendës.

Për një dasëm si në seritë e Jamës Bond sigurisht që do t’ju duhej një makinë e tillë. “Jaguar”  prodhoi këtë makinë vetëm për dasmën mbretërore të Meghan Markle dhe Princit Harry, por së shpejti do të nxjerrë në treg një të ngjashme.

Mesa duket kjo vjen nga kërkesat e shumta të çifteve për ta pasur këtë makinë pjesë të dasmës së tyre. Ajo që dihet është s eshumë shpeht çdokush nga ju do të mund të bëjë një dasmë si të çftit mbretëror. Por kini parasysh, makina kap vlerën e 400 mijë paund.