Loredana shtatëzënë? Mozik poston VIDEON ku "i del në shesh" barku i rrumbullakosur - AlpeGossip
Loredana shtatëzënë? Mozik poston VIDEON ku “i del në shesh” barku i rrumbullakosur

Loredana shtatëzënë? Mozik poston VIDEON ku “i del në shesh” barku i rrumbullakosur

Partenrja e Mozzik, Loredana po përflitet shumë për një shtatzëni të mundshme. Burime pranë saj thonë se ajo është në pritje të ëmbël, por çifti ende nuk pohon asgjë. Megjathatë fakti që Loredana në postimet e fundit nuk e shfaq gjithë trupin, ngre dyshime.

Ata kaluan disa ditë pushimi në Monte Carlo dhe më pas në Ibiza, Spanjë. Këtë herë ka qenë vetë Mozzik ai që ka zbuluar barkun e rrumbullaksour të partneres me këtë video të publikuar në Instastorie.

Edhe pse tashmë duket se do të bëhen prindër, mbetet për ta konfirmuar edhe ata vetë.