Supermodelja ‘zgjedh’: Ja cili është futbollisti që dua një natë në ishull… (FOTO) – AlpeGossip
Supermodelja ‘zgjedh’: Ja cili është futbollisti që dua një natë në ishull… (FOTO)

Supermodelja ‘zgjedh’: Ja cili është futbollisti që dua një natë në ishull… (FOTO)

Modelja e njohur amerikane Sierra Egan ka treguar pasionin e saj për futbollit dhe se ndjek 2-3 ndeshje në javë, gjatë një interviste për një revistë mode.

22-vjeçarja kaliforniane rrëfeu se pëlqen shumë brazilianin Neymar, jo vetëm për atë çfarë shfaq në fushën e lojës, por edhe për look-un e tij, ndërsa shtoi se bashkë janë takuar edhe në një festë mes miqsh të përbashkët.

“Nëse do të më duhet të zgjidhja një futbollist për të kaluar një natë në një ishull të pabanuar, ai do të ishte Neymar”,u shpreh modelja, që njihet edhe me emrin Sierra Skye.