“DJEMTË E BUKUR NUK JANË PRIORITET”/ Kërkesa e këngëtares për Big Brother: Dua shumë të takoj… – AlpeGossip
“DJEMTË E BUKUR NUK JANË PRIORITET”/ Kërkesa e këngëtares për Big Brother: Dua shumë të takoj…

“DJEMTË E BUKUR NUK JANË PRIORITET”/ Kërkesa e këngëtares për Big Brother: Dua shumë të takoj…

Semi Jaupaj është një tjetër banore që ka hyrë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri

Ndryshe nga pjesa më e madhe e njerëzve që janë të varur nga telefonat dhe rrjete sociale, Semi u shpreh se nuk e ka problem të jetojë pa të sepse i pëlqen të shijojë kohën me njerëzit.

Ndërsa kërkesa e saj e vetme ishte që të takonte babain e saj, megjithëse nuk zbuloi se ku ndodhej ai.

“Jam Semi Jaupaj, këndoj, është gjëja që di të bëj më mirë. Mendimi i parë që më vinte kur duhet të vendosja nëse duhet të hyja në Big Brother ishte frikë. Pa telefon nuk e kam problem të jetoj. Djemtë e bukur nuk janë prioritet për mua. Kërkesa ime për Big Brother është që dua shumë të takoj babin tim, por shumë… Kjo është më e rëndësishmja kështu që kaq po them”, tha Semi.