BOMBË PAS BOMBE! Mozzik e ka një datë për këngën e re dhe bëni mirë të përgatiteni (FOTO) – AlpeGossip
BOMBË PAS BOMBE! Mozzik e ka një datë për këngën e re dhe bëni mirë të përgatiteni (FOTO)

BOMBË PAS BOMBE! Mozzik e ka një datë për këngën e re dhe bëni mirë të përgatiteni (FOTO)

Pasi dogji rrjetin me “Madonna” dhe “PP” në bashkëpunim me Kidën, Mozzik është gati t’i vërë sërish flakën rrjetit e të thyejë të tjera rekorde.

Vetëm pak minuta më parë, reperi ka paralajmëruar projektin e ri i cili do të jetë pjesë e albumit të tij “MozzArt”.

Kënga do të titullohet “Baby” dhe për të do të presim edhe 3 ditë të tjera.

Pra, hiti i ri i Mozzik publikohet më 17 korrik dhe jemi tepër kuriozë ta dëgjojmë.

“Konga e dytë e Albumit

” MozzArt ” BABY publikohet me datën 17 Korrik 🐐🐐🐐”- janë fjalët e tij në postim.

Duket se kjo është vera e reperit, i cili gjatë karantinës ka derdhur në vargje e nota të gjithë frymëzimin e tij dhe po surprizon çdo javë fansat me projekte të reja.

Deri në fund të kësaj vere, ku i dihet sa këngë të reja mund të vijnë nga Mozzik!