"MË MUNGON SHUMË"/ Këngëtarja shqiptare përlotet live në emision kur... (FOTO+VIDEO)) - AlpeGossip
“MË MUNGON SHUMË”/ Këngëtarja shqiptare përlotet live në emision kur… (FOTO+VIDEO))

“MË MUNGON SHUMË”/ Këngëtarja shqiptare përlotet live në emision kur… (FOTO+VIDEO))

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që njihet për stilin e saj ekstravagant, Flaka Krelani ishte e ftuar sot në “E diell” ku gjatë emisionit u emocionua shumë teksa në ekran u shfaqën disa foto të saj nga fëmijëria dhe me të atin.

“Më mungon jashtëzakonisht shumë, jo vetëm mua, por të gjithë familjes time dhe do doja të shihte sa kemi arritur. Të gjitha sfidat që i kemi përballuar deri më tani, e kemi bërë vetëm për të lumturuar atë kudo që ai të jetë”, u shpreh Flaka me sytë e përlotur.

Kujtojmë që Flaka së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Thell”.