JAVA E MODËS NË PARIS/ Xhinse dhe kuadrata. Tommy Hilfiger preferon modelet modelet me ngjyrë – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË PARIS/ Xhinse dhe kuadrata. Tommy Hilfiger preferon modelet modelet me ngjyrë

JAVA E MODËS NË PARIS/ Xhinse dhe kuadrata. Tommy Hilfiger preferon modelet modelet me ngjyrë

Stilisti i njohur Amerikan prezantoi në javëne  modës në Paris koleksionin e ri. Si  pjesa mëe  madhe e dizenjuesve që vunë në dukje femrën dhe forcëne  saj, Tommy kishte zgjedhru të vinte në qendër të vëmendjes modelet me ngjyrë.

Marka e njohur Hilfiger dallohet për veshjet “causal” dhe sportive por kjo nuk do të thotë që në sfilat munguan edhe fustanet klasike.

Hilfiger  ksihte zgjedhur  veshjet me vija,kuadrata dhe xhinse. Gjithashtu kishte preferuar të qëndronte strikt edhe tek gjyrat duke zgjedhur vetëm të bardhën ,zezën  dhe disa nuanca dimërore.

Ju njohim me koleksion më praktik pë muajt e ardhshëm.