“A MOS JE SHTATËZANË?” Rina i kthen përgjigjen epike ndjekësit dhe u shkrimë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
“A MOS JE SHTATËZANË?” Rina i kthen përgjigjen epike ndjekësit dhe u shkrimë së qeshuri (FOTO)

“A MOS JE SHTATËZANË?” Rina i kthen përgjigjen epike ndjekësit dhe u shkrimë së qeshuri (FOTO)

Kohë më parë, reperja e njohur Rina Balaj bëri publike lidhjen me reperin Sin Boy. Dyshja bashkëjetojnë dhe po mendojnë të martohen.

Përgjatë ditëve të fundit reperja është përfolur dhe për një shtatzëni të mundshme, prandaj pyetjet e ndjekësve në rrjete sociale nuk kanë të ndalur. Rina ka publikuar një foto në Instsgram dhe dikush i ka komentuar “A mos je shtatzënë?”.

Ajo ka vendosur të përgjigjet dhe i ka kthyer një përgjigje epike. “Po për Bajram kam për të lindur djalë pas pesë vajzave”, ka replikuar reperja, duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit e saj.