Trondit këngëtarja/ Nga bjonde në një kokëkuqe të flaktë, nuk keni për ta njohur me pamjen e re – AlpeGossip
Trondit këngëtarja/ Nga bjonde në një kokëkuqe të flaktë, nuk keni për ta njohur me pamjen e re

Trondit këngëtarja/ Nga bjonde në një kokëkuqe të flaktë, nuk keni për ta njohur me pamjen e re

Qëkurse është shndërruar në një personazh të showbiz-it shqiptar, Luara Nezha është njohur si këngëtarja dhe aktorja bjonde tepër sexy.

Mirëpo, së fundmi, Nezha ka treguar në Instagram look-un e saj më të ri që me siguri i ka shokuar ndjekësit.

Në foton në fjalë, Laura shihet me flokë të ngjyrë të kuqe të gjata deri tek shpatullat si dhe baluke të drejta.