Mediat turke KRYQËZOJNË aktoren: Sa shumë botoks, tani po që e TEPROVE (FOTO) – AlpeGossip
Mediat turke KRYQËZOJNË aktoren: Sa shumë botoks, tani po që e TEPROVE (FOTO)

Mediat turke KRYQËZOJNË aktoren: Sa shumë botoks, tani po që e TEPROVE (FOTO)

Fahriye Evcen është ndër personazhet më të komentuar në Turqi, jo vetëm për karrierën e saj në kinematografinë turke por edhe për martesën me aktorin Burak Özçivit.

Së fundmi, “Cnn turk” shkruan se aktorja është një ndër “viktimat” e shumta të operacioneve plastike. Sipas medias turke, 31-vjeçarja e ka tepruar me botoksin e përdorur në mollëza dhe shfaqet e tjetësuar.

Pak ditë më parë, mediat turke dhanë lajmin se midis çiftit ka shumë probleme dhe i janë drejtuar një terapisti për të shpëtuar martesën e tyre. Lajmet u hodhën menjëherë poshtë nga aktori turk Burak Özçivit, i cili në një intervistë theksoi se ata janë më të lumtur se kurrë.

“Ne jemi shumë të lumtur dhe nuk kemi nevojë për ndihmën e askujt” –u përgjigj aktori.