NË QYTETIN E DASHURISË/ Njihuni me VIP-at shqiptar që ditëlindjet i festuan në PARIS (FOTO) – AlpeGossip
NË QYTETIN E DASHURISË/ Njihuni me VIP-at shqiptar që ditëlindjet i festuan në PARIS (FOTO)

NË QYTETIN E DASHURISË/ Njihuni me VIP-at shqiptar që ditëlindjet i festuan në PARIS (FOTO)

Dita e lindjes është një nga më të veçantat dhe sigurisht çdo vit duhet të festohet ashtu siç e meriton. Me njerëzit e dashur afër, me shumë dhurata dhe dashuri, kjo ditë duhet të marri vëmendjen maksimale që i takon.

Nëse prej vitesh jemi mësuar me festimin e këtij rasti në shtëpi së bashku me familjen të mbledhur, me një tortë gjigande, zbukurime, muzikë dhe shumë qejf, këto kohë gjërat mund të kenë ndryshuar pak. Të paktën, për VIP-at po.

Kohët e fundit kemi parë shumë personazhe që kanë zgjedhur ta festojnë ditën e tyre të rëndësishme në Paris. Këta VIP-a kanë marrë njerzit e tyre të zemrës, shoqërinë ose të dashurit/at dhe janë ”arratisur” për disa ditë romantike dhe të mbushura me udhëtime dhe pamjet magjepsëse që Parisi ofron.

Sigurisht, kur mundësitë janë pse të mos ti dhurosh vetes një ditëlindje të paharrueshme në atmosferën e mrekullueshme të Parisit? Më poshtë ne do t’ju tregojmë disa nga VIP-at të cilët ditëlindjet e tyre kanë zgjedhur ti festojnë në qytetin e dashurisë. /AlpeGossip.al

Adelina Ismajli

Leonora Jakupi

Andrra Destani (Gruaja Sinan Hoxhës)

Elvana Gjata

Enca Haxhia

Lori Hoxha