Noizy poston videon me Ferrari, i tërheq vëmendjen reperit të njohur ndërkombëtar dhe merr këtë koment nga ai (FOTO) – AlpeGossip
Noizy poston videon me Ferrari, i tërheq vëmendjen reperit të njohur ndërkombëtar dhe merr këtë koment nga ai (FOTO)

Noizy poston videon me Ferrari, i tërheq vëmendjen reperit të njohur ndërkombëtar dhe merr këtë koment nga ai (FOTO)

Nëse flasim për reperët shqiptare, te gjithëve na shkon në mendje direkt Noizy. Kjo pasi është ndër personazhet shqiptarë më me influencë në median online apo showbiz-in shqiptare. Vlen të thuhet se është edhe ndër reperët më të paguar dhe kërkuar në vend. Shpesh herë e shohim duke vozitur me makinat e tij super luksoze dhe jemi mësuar të dëgjojmë se bleu tjetër, tjetër e tjetër.

Këtë herë Noizy ka postuar një foto ku shihet duke i dhënë Ferrari-t të tij te kuq, Shakirës, siç e quan ai. Mirëpo si duket me këtë video i ka tërhequr vëmendjen reperit të njohur ndërkombëtar, Ghani, i cili i lë koment një emoji Ferrari. Ndërkohë mes dyshes pritet bashkëpunim dhe padiskutim që do kthehet HIT pas lançimit.