“QAU 45 DITË RRESHT”/ Will Smith rrëfen krizat me gruan e tij: Ndjehesha një dështak (VIDEO) – AlpeGossip
“QAU 45 DITË RRESHT”/ Will Smith rrëfen krizat me gruan e tij: Ndjehesha një dështak (VIDEO)

“QAU 45 DITË RRESHT”/ Will Smith rrëfen krizat me gruan e tij: Ndjehesha një dështak (VIDEO)

Will Smith është një nga aktorët më të njohur të Hollywood. Me siguri që e mbani mend nga seriali i tij komedian “Fresh Prince of Bel Air”. Mirëpo së fundmi aktori ka rrëfyer periudhën më të vështirë të jetës së tij, kur kaloi kriza me gruan e tij Jada Pinklett.

Në një intervistë gjatë show-t “Red Table Talk” përballë vajzës Willow, Will ka treguar: ’Mami qante çdo ditë sapo zgjohej dhe kjo ka vazhduar për 45 ditë”.