”70 CENTIMETRA DHE P*RDHËT NË QIELL”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”70 CENTIMETRA DHE P*RDHËT NË QIELL”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”70 CENTIMETRA DHE P*RDHËT NË QIELL”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto në të cilën duket e veshur dhe e rregulluar tepër bukur. Teksa pjesa më e madhe e fansave e kanë komplimentuar për veshjen, një ndjekës ka patur një vërejtje për ti bërë. 

Anxhela Peristeri a ndarë me ne një foto ku duket tepër seksi dhe elegante. Mesa duket pasi ka parë këtë foto, një ndjekëse ka filluar ti ‘qajë një hall” këngëtares.

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër seksi dhe provokuese por një fanse nuk ka arritur ta kuptojë qëllimin e kësaj poze. /AlpeGossip.al