NJË NËNË PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon momente nga... (FOTO) - AlpeGossip
NJË NËNË PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon momente nga… (FOTO)

NJË NËNË PËR TU PASUR ZILI/ Adelina Tahiri tregon momente nga… (FOTO)

Ndonjëherë mendojmë se vajzat e famshme janë vetëm të dhëna pas luksit dhe jetesës me shërbëtorë, por ja që ka nga ato që janë për tu pasur zili kur vjen puna tek kujdesi që kanë për familjen.

Adelina së fundmi na ka tregur se është një nënë për tu pasur zili dhe në Instagram ka postuar momentet teksa ushqen vogëlushin e saj Jon me biberon.

Merrni shembuj! Edhe yjet e famshëm dinë si të jenë nëna të përsosura…