KRISJA NË ÇIFT/ Beatrix “refuzon” Donaldin: Nuk e meriton – AlpeGossip
KRISJA NË ÇIFT/ Beatrix “refuzon” Donaldin: Nuk e meriton

KRISJA NË ÇIFT/ Beatrix “refuzon” Donaldin: Nuk e meriton

Beatrix u shfaq e mërzitur me Donaldin këtë të diel. Këngëtarja refuzoi këmbënguljen e aktorit për ta përqafuar në një moment.

“Ik ik, ik andej se nuk e meriton”, dëgjohet t’i thotë ajo.

Çifti ka tërhequr vëmendjen dhe kritika të shumta për lidhjen e tyre të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip.